Babka płesznik • Właściwości odchudzające • Jak stosować? • Skutki uboczne

Babka płesznik oczyszczające ziarna prosto z Etopii

babka płesznik właściwości jak stosować

Cześć, w dzisiejszym artykule na celownik wziąłem coraz bardziej popularną zarówno w Polsce jak i w Europie Babkę płesznik, która jest dostępna w formie ziaren i nasion pochodzi z Etopii i Ameryki Południowej skąd też jest sprowadzana. Babka płesznik wykorzystywana jest do pomocy przy oczyszczaniu organizmu jak i jego wzmocnienie. Dzięki dużej ilości witamin, błonników, białka i akubiny tworzy babkę skuteczną suplementację na problemy trawienne i problemy układu pokarmowego oczyszczając go z złych drobnoustrojów takich jak bakterie.

Mimo swojej dziwnej nazwy – Babka płesznik na prawdę potrafi pomóc Twojemu organizmowi, szczególnie zalecana jest w diecie podczas odchudzania, dzięki dużej ilości białka potrafi skutecznie zastąpić posiłek przy czym kontrolując zbędną masę ciała, dodatkowo posiada silne działania oczyszczające i dobrze nawilża tłustą skórę. Dlatego babka płesznik dobrze sprawdzi się przy stosowaniu łuszczącej się skóry. Najpopularniejszą formą są małe mikro ziarenka, które możemy spożywać z wodą lub mlekem według załączonej w produkcie instrukcji.

Babka płesznik – naturalne właściwości

Nasiona babki są wykorzystywane głównie dla osób odchudzających się ze względu na duże wartości odżywcze z małą ilością tłuszczy, dodatkowo bardzo dobrze oczyszcza organizm a także….

Nasiona babki płesznik pomogą Ci w wielu sytuacjach

– Oczyszczenie organizmu
– Pomoże przy zaparciach
– Pomoże osobom chorych na hemoroidy
– Redukuje świąd i ból
– Zwiększa florę bakteryjną i działa jako naturalny priobiotyk
– Pomaga u osób zmagających się z cholesterolem
– Redukuje poczucie głodu tak ważne przy odchudzaniu
– Zmniejsza poziom cukru we krwi
– Pomaga w chorobach skórnych takich jak trądzik, łupież, łuszczyca
– Istnieją przesłanki, że pomaga w walce z nowotworami, jednak są to tylko domysły
– Zmniejszają ryzyko problemów z układem krążenia


Liczne witaminy

Babka płesznik zawdzięcza swoje właściwości zdrowotne przede wszystkim naturalnym składnikom takim jak

W 50 gramach babki znajdziemy

  • 0,18g Węglowodanów
  • 33,4g Błonnika
  • 9g Białka
  • 3,5g Tłuszczu
  • 0,2g Soli

Co daje aż 20% dziennego zapotrzebowania na białko z wysokiej jakości błonnikiem pokarmowych, który bardzo dobrze się wchłania i dostarcza odpowiedniego budulca dla naszego organizmu

Specjalnie dla Was, znalazłem też ciekawą opinię

Przeciwwskazania diety z babką płesznik

Babka płesznik to oczywiście zdrowe naturalne źródło błonnika, jednak ze względu na działanie oczyszczające nie jest rekomendowane jednoczesne stosowanie babki z innymi lekami. Lekarze nie zalecają przyjmowania babki płesznik u osób z wrażliwością wątroby, jelit i z licznymi bólami brzucha.

Wg. informacji zawartych na opakowaniach można znaleźć informację, że nasiona są bezpieczne dla kobiet w ciąży, jeśli będą stosować się do instrukcji dziennego spożycia.

Jak stosować babkę płesznik?

  1. Przygotuj nasiona i wsyp 3 łyżeczki do szklanki zalej z mlekiem lub wodą i dokładnie wymieszaj
  2. Odczekać kilka minut zalecane 5 minut i spożyć
  3. Rekomendowane jest stosowanie dla odchudzających się babki płesznik minimum 3 razy w tygodniu
  4. Podczas diety pamiętajcie o piciu dużej ilości wody minimum 2 litry dziennie

UWAGA: Nasiona możecie przyjmować, też jako dodatek do dań lekkich typu sałatki, jogurty, shake i inne.

Babka płesznik – gdzie kupić ?Babkę płesznik można bez problemu kupić w internecie, jednak pochodzenie nasion to głównie Ameryka Południowa, niestety w Polsce babka nie jest hodowana. Przy zakupie warto spojrzeć też na producenta i datę ważności co może świadczyć o dodatkowym przetworzeniu babki. Polecani dystrybutorzy z Polski to herbapol i targroch są to sprawdzeni na rynku dostawcy medycyny naturalnej i licznych ziół. Babkę płesznik możemy kupić w opakowaniach 1 lub 3 kilogramowych za te mniejsze przyjdzie nam zapłacić od 15 do 30 zł + dostawa. Warto sprawdzić w wyszukiwarce cenowej opinie na temat interesującego nas produktu i producenta.

Moja dziewczyna też często stosuje, babkę na odchudzanie i naprawdę mogę potwierdzić, że daje fajne efekty, a jak tam u Was? Ktoś się odchudza?

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *